Slam w Blokowisku

SLAM w BLOKOWISKU


Zapraszamy do Plamy na finałowy i obowiązkowy slam gdańskich eliminacji do Trzecich Ogólnopolskich Mistrzostw w Slamie Poetyckim. W klubie położonym w malowniczej scenerii gdańskiej Zaspy usłyszycie wiersze w spektakularnym wykonaniu twórców-performerów.


SLAM w BLOKOWISKU


Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. W rundzie pierwszej poprosimy o wykonanie tekstów związanego z hasłem „beton”. W jaki sposób go wykorzystacie to już tylko i wyłącznie wasza sprawa. Liczy się pomysł i sprawność literacka!
W kolejnych rundach tematyka jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 2,5 do 4 minut, w zależności od etapu. Weźcie swoje najlepsze teksty i dajcie się osądzić! 


Zwycięzca otrzyma 500 zł.


 Zgłoszenia slamerów przyjmujemy na adres e-mail: plama@gak.gda.pl (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Blokowisku). Karta zgłoszenia i regulamin dostępne na stronie www.plama.art.pl lub poniżej.


Spieszcie się! Decyduje kolejność zgłoszeń.


PUBLICZNOŚĆ


Jesteście niezbędni! Przybywajcie tłumnie i słuchajcie uważnie! Pojemność sali jest ograniczona, więc w pierwszej kolejności przyjmujemy osoby z rezerwacją. Rezerwacje przyjmujemy na adres e-mail plama@gak.gda.pl, w temacie należy wpisać „rezerwacja Slam w Blokowisku”. Prosimy o wydrukowanie maila z potwierdzeniem i okazanie przy wejściu na wydarzenie. Rezerwacje przyjmowane będą do wyczerpania miejsc.


 MUZYKA


Muzycznie będzie nam towarzyszył zespół Psychopill, czyli Emilia Dalecka i Andrzej Kędzierski. Posłuchacie elektroniki przyprawionej subtelnym wokalem i ostrą jak papryczka chilli gitarą. Posłuchajcie: https://psychopill.bandcamp.com.


 REGULAMIN


Regulamin


Karta zgłoszenia


WSTĘP WOLNY


Plama Gdański Archipelag Kultury


Ul. Pilotów 11, 80-456 Gdańsk


Tel. 58 557 42 47, e-mail: plama@gak.gda.pl


www.plama.art.pl, Facebook/PlamaGAK


www.gak.gda.pl


 


Wstęp Wstęp bezpłatny
Kategoria Konkurs