FETA 2018

XXII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2018 – PROGRAM*


12 – 15 lipca 2018 r.


Gdańsk: Stare Przedmieście i Dolne Miasto


 


Czwartek 12.07.2018                                                          


21.30 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA / ul. Jałmużnicza – B5
22.00 Ondadurto Teatro „CAFE EURØPA” / Włochy / 60 min – boisko, ul. Jałmużnicza – B5


Piątek 13.07.2018


16.00 Teatr Plama GAK „Letni sen(s)” / Polska, Gdańsk / 30 min - ul. Łąkowa 39/44, przed siedzibą LPP – B6
17.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia/Niemcy / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza – A6
18.00 HURyCAN „Asuelto” / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min – boisko, Reduta Wilk – B1
19.00 Godot „Lullaby” / Portugalia / 45 min – dziedziniec ASP – A2
19.00 Akcja Ważka „POZA” / Polska, Kraków / 30 min – boisko, Dolna Brama – A4
19.00 Teatr Barnaby „Rycerz bez konia” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk – B2
20.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia/Niemcy / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza – A6
20.00 La Industrial Teatrera „Castaways” / Hiszpania, Katalonia / 60 min – krąg drzew, ul. Kurza – B4
20.30 Teatr Barnaby „Rycerz bez konia” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk – B2
21.00 Ondadurto Teatro „CAFE EURØPA” / Włochy / 60 min – boisko, ul. Jałmużnicza – B5
21.30 Cia. Maduixa „Mulïer” / Hiszpania /  40 min – boisko, Reduta Wilk – B1
21.30 Teatr Fuzja „Blackout” / Polska, Poznań / 65 – 90 min – plac przy Bastionie Św. Gertrudy + parada – A3 i A1
--
Daan Mathot „DEEP” / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym – A1 – spektakl biletowany**


16.30, 17.00, 17.30, 18.00 -> 19.30, 20.00, 20.30, 21.00


Sobota 14.07.2018


15.00 Teatr Barnaby „Calineczka” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk – B2
16.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia/Niemcy / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza – A6
17.00 HURyCAN „Asuelto” / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min – boisko, Reduta Wilk – B1
18.00 Godot „Lullaby” / Portugalia / 45 min – dziedziniec ASP – A2
18.00 Teatr Barnaby „Calineczka” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk – B2
18.30 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia/Niemcy / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza – A6
19.00 Teatr Pantomimy MIMO „W Niemym Kinie” / Polska, Warszawa / 50 min – Plac Wałowy – A1
19.00 Visual Theater Company CCOT „Massager” / Korea / 50 min – okolice Bastionu Żubr – A5
19.00 Bash Street Theatre „Bellevue Hotel” / Wielka Brytania / 55 min – Reduta Wilk – B2
20.00 Joan Català „Pelat” / Hiszpania, Katalonia / 40 min – boisko, Dolna Brama – A4
20.00 Cia. Maduixa „Mulïer” / Hiszpania /  40 min – boisko, Reduta Wilk – B1
21.00 Teatr AKT „Płonące laski 4” / Polska, Warszawa / 45 min - plac przy Bastionie Św. Gertrudy – A3
21.00 La Industrial Teatrera „Castaways” / Hiszpania, Katalonia / 60 min – krąg drzew, ul. Kurza – B4
22.00 A3 Teatr „Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen o nocy letniej”– parada / Polska, Kleszczele / 60 min / start parady - Plac Wałowy – A1
23.00 Cie Deus Ex Machina „Galileo” / Francja / 50 min – Reduta Wyskok – B3
--
Daan Mathot „DEEP” / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym – A1 – spektakl biletowany**


15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00 -> 20.00, 20.30, 21.00


Niedziela 15.07.2018


15.00 Eccentrici Dadarò „Operativi!” / Włochy / 50 min – plac przy Bastionie Św. Gertrudy – A3
15.00 Teatr Barnaby „Rycerz bez konia” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk – B2
16.00 Godot „Lullaby” / Portugalia / 45 min – dziedziniec ASP – A2
16.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia/Niemcy / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza – A6
16.30 HURyCAN „Asuelto” / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min – boisko, Reduta Wilk – B1
17.00 Visual Theater Company CCOT „Massager” / Korea / 50 min – okolice Bastionu Żubr – A5
18.00 Akcja Ważka „POZA” / Polska, Kraków / 30 min – boisko Dolna Brama – A4
18.00 Teatr Barnaby „Calineczka” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk – B2
19.00 Eccentrici Dadarò „Operativi!” / Włochy / 50 min – plac przy Bastionie Św. Gertrudy – A3
19.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia/Niemcy / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza – A6
20.00 A3 Teatr „Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen o nocy letniej” – parada / Polska, Kleszczele / 60 min / start parady - Plac Wałowy – A1
20.00 Joan Català „Pelat” / Hiszpania, Katalonia / 40 min – boisko, Reduta Wilk – B1
20.00 La Industrial Teatrera „Castaways” / Hiszpania, Katalonia / 60 min – krąg drzew, ul. Kurza – B4
21.00 Teatr Pantomimy MIMO „W Niemym Kinie” / Polska, Warszawa / 50 min – Plac Wałowy – A1
21.00 Bash Street Theatre „Bellevue Hotel” / Wielka Brytania / 55 min – Reduta Wilk – B2
22.00 Teatr Ósmego Dnia „Dzieci Rewolucji” / Polska, Poznań / 60 min - boisko, ul. Jałmużnicza – B5


--
Daan Mathot „DEEP” / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym – A1 – spektakl biletowany**


15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30 -> 19.00, 19.30, 20.30


_____


*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie


**bilet 5 zł, do kupienia w kasie na Placu Wałowym. Kasa czynna na godzinę przed pierwszym spektaklem.